Produkty

Cena Nazwa Dostępność

MikroTik CSS326-24G-2S+RM SwOS 24xGig LAN, 2xSFP+ 1.25/10GbE, Rack 19"

Producent: MikroTik

Kod produktu: MT CSS326-24G-2S+RM

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

553 zł brutto

zł netto

MikroTik CRS328-24P-4S+RM 24xGig LAN, 4xSFP+ Rack 19" PoE 802.3af/at 500W

Producent: MikroTik

Kod produktu: MT CRS328-24P-4S+RM

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

1631 zł brutto

zł netto

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

Producent: MikroTik

Kod produktu: MT S-85DLC05D

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

72 zł brutto

zł netto

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

Producent: MikroTik

Kod produktu: MT S-31DLC20D

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

100 zł brutto

zł netto

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

Producent: MikroTik

Kod produktu: MT S+31DLC10D

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

550 zł brutto

zł netto

MikroTik CSS106-1G-4P-1S SwOS 5xGig LAN, 1xSFP,Soho Switch, PoE out on ports 2-5

Producent: MikroTik

Kod produktu: MT RB260GSP

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

232 zł brutto

zł netto

MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m direct attach cable

Producent: MikroTik

Kod produktu: MT S+DA0001

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

123 zł brutto

zł netto

Mikrotik RB3011UIAS-RM L5 1GB RAM, 10xGig LAN, 1xSFP, LCD, 1xUSB 3.0, Rack19''

Producent: MikroTik

Kod produktu: MT RB3011UIAS-RM

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

733 zł brutto

zł netto

Mikrotik RB2011UiAS-RM L5 128MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, LCD, USB, Rack19''

Producent: MikroTik

Kod produktu: MT RB2011UiAS-RM

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

484 zł brutto

zł netto

Mikrotik RB2011iL-IN L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, Desktop, 1xPoE Out

Producent: MikroTik

Kod produktu: MT RB2011iL-IN

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

409 zł brutto

zł netto

MikroTik hEX RouterOS L4 256MB RAM, 5xGig LAN, Soho Router, PoE in, plastic case

Producent: MikroTik

Kod produktu: MT RB750Gr3

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

246 zł brutto

zł netto

MikroTik RB960PGS hEX PoE L4 128MB RAM, 5xLAN, 1xSFP, 1xUSB, port 2-5PoE output

Producent: MikroTik

Kod produktu: MT RB960PGS

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

322 zł brutto

zł netto

Mikrotik RB4011IGS+RM L5 RouterOS 1GB RAM, 10xGig LAN, SFP+ 10Gbp, 1U Rack 19''

Producent: MikroTik

Kod produktu: MT RB4011iGS+RM

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

813 zł brutto

zł netto

MikroTik RB760iGS hEX S L4 256MB RAM, 5xLAN, 1xUSB, 1xSFP, 1xPoE output

Producent: MikroTik

Kod produktu: MT RB760iGS

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

284 zł brutto

zł netto

Mikrotik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN, 802.11AC 10xGig LAN, SFP+ 10Gbp, 1U Rack 19''

Producent: MikroTik

Kod produktu: MT RB4011IGS+5HACQ2HND-IN

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

1044 zł brutto

zł netto

MikroTik LtAP mini LTE kit L4 2.4GHz AP 802.11b/g/n 2x2, LTE modem, GPS

Producent: MikroTik

Kod produktu: RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

527 zł brutto

zł netto

MikroTik hAP ac lite tower L4 64MB RAM, 5xLAN, 2.4/5GHz 802.11a/n/ac, 1xUSB

Producent: MikroTik

Kod produktu: MT RB952Ui-5ac2nD-TC

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

209 zł brutto

zł netto

MikroTik cAP lite Access Point 802.11b/g/n, L4 64MB RAM, 1xLAN PoE 802.3af/at

Producent: MikroTik

Kod produktu: MT RBcAPL-2nD

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

121 zł brutto

zł netto

MikroTik mAP RouterOS L4 64MB RAM, 2xLAN (PoE In & PoE Out), 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

Kod produktu: MT RBmAP2nD

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

185 zł brutto

zł netto

MikroTik hAP ac2 RouterOS L4 128MB RAM, 5xGig LAN, 2.4/5GHz 802.11ac, 1xUSB

Producent: MikroTik

Kod produktu: MT RBD52G-5HacD2HnD-TC

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

270 zł brutto

zł netto